Çamoğlu Nakliyat
Dikmen Caddesi Mimar sok. 15/14 06450 Dikmen Çankaya/ANKARA

Ululuslar Arası Nakliye

Firmamız Ankara’da Yurt içi evden eve eşya taşımacılığı ile işe başladı. 90 lı yılların sonlarına geldiğinde evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra bir nakliye firmasının hizmetleri arasında olması gereken, olmazsa olmazlardan biride eşya depolama hizmeti olduğuna karar verdi. 1998 yılında Ankara Gölbaşı’nda 2000 m2 alanda 500m2 kapalı alanı olan ilk depolama tesisini kurdu.

 Firmamız verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyat uygulama politikasıyla müşteri potansiyelini kat kat arttırarak evden eve nakliye hizmetini Ulaştırma bakanlığından tasdikli Yurtiçi ve Yurtdışı ev ve büro eşyası taşıma yetki belgesi olan C3 yetki belgesini alarak,  uluslararası eşya taşımacılığı alanında kendisini geliştirdi. 2009 yılında Almanya’nın Darmstadt ve krefeld şehirlerinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı.

Almanya, Berlin ve Frankfurt’ta - Hollanda, Bergen op zoom ve Amsterdam’da – Danimarka, Kopenhag’da Belçika, Brüksel’de Fransa, Metz’de Avusturya, Suben – İnsburk - Linz ve Viyana’da İşbirliği yaptığımız partnerlerimizle Avrupa’nın her noktasında sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmektir. Bu arada eşya taşıma konusunda olduğu gibi eşya depolama konusunda da müşterilerine verdiği güvenle mevcut depolarının yetersiz gelmesiyle 15.05.2010 tarihinde Gölbaşı mevkiinde 1,250 m2 lik yeni eşya deposunu faaliyete geçirdi. 

Fakat ücretli depolama hizmetimizin daha fazla devam edemeyeceğini uluslar arası hizmetimizin yoğunlaşmasıyla anladık, bundan dolayı eşya depolama hizmetimiz 2013 yılı sonuna kadar devam edecek olup,2014 yılı itibari ile kazanç gözetmeksizin sadece uluslar arası eşyasını taşıdığımız müşterilerimizin depo ihtiyacı olmasında ücretsiz olarak kullanmak üzere depolama hizmeti vereceğiz.

 Firmamız ilk kurulduğu günden bu güne kadar kalitede taviz vermeden dünya standartlarında hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıyla sürdürmektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Çamoğlu Nakliyat

2000
li yılların başlarında
cesur ekspres ve başar ekspres adında iki şube açarak kardeşlerini bu şubelerin yönetimine verdi. Bu sırada müşterilerimizin de yoğun talebi üzerine 5 katlı bina halinde 1.250. m2 kapalı alana sahip 2. eşya depolama tesisini samsun yolu siteler mevkiinde faaliyete geçirdi.

2006
Yılı olduğunda
 cesur ekspres ve başar ekspres adındaki şubelerini kardeşlerine bu depolarla birlikte devretti. Şimdi bu firmalar Çamoğlu nakliyattan ayrı olarak çalışmaktadırlar.

2018
Günümüz
Firmamız şimdi başta Avrupa ülkeleri,  Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İsviçre, İngiltere, olmak üzere; Kara, Hava ve Denizyolu ile Tüm Dünya’ya evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.